dresser beside sofa

Poduszki 70×80 cm, czyli czego potrzebuje każda domowa sala kinowa

Myśląc o wsalonie czy sypialni, pierwsze co przychodzi nam do głowy to zapewne kanapa bądź łóżko. A razem z nimi koc, kołdra i… poduszki! Tak, wszyscy je uwielbiamy. Poduszki to element, który jednocześnie kojarzy nam się z niesamowitą wygodą, ale i po prostu dekoracją. Kto z nas w nastoletnich czasach nie marzył o łóżku wypełnionym po brzegi puchatymi poduchami? Poduszki 70×80 to jednak nie tylko niezastąpiony element każdej sypialni, ale i salonu.

Po co tak naprawdę potrzebne są nam poduszki 70×80?

Wszyscy zgodzimy się, że poduszki w pięknych poszewkach wyglądają na łóżku świetnie, ale czy funkcja dekoracyjna to jedyne zastosowanie tego przedmiotu? Oczywiście, że nie. Poduszki 70×80 to przede wszystkim element, który ma nam zapewnić nie tylko wygodny, ale i zdrowy sen. Co to oznacza? Zadaniem poduszki jest zapewnienie oparcia naszej głowie, a tym samym odciążenie szui i barków. Co więcej, pomaga w czasie snu zachować jego naturalną krzywiznę, dzięki czemu rano obudzimy się wypoczęci, a nie przykurczeni i obolali. Czego możemy chcieć więcej?

Poduszka poduszce nierówna – czyli jaką powinniśmy wybrać?

Tak naprawdę to, jakie poduszki 70×80 wybierzemy zależy od stanu naszego zdrowia, ale i naszych preferencji. Poduszki, które oferujemy są bardzo praktyczne przede wszystkim z tego względu, że w większości posiadają one specjalny zamek, umożliwiający dopasowanie ilości wypełnienia. Dzięki temu jeden model poduszki podłuży zarówno tym, którzy wolą twarde, jak i tym, którzy preferują miększe wersje. Jeżeli jesteś alergikiem nie musisz rezygnować z tej przyjemności! Aktualnie na rynku znajdziemy szereg wypełnień, które posiadają właściwości antyalergiczne.

Wygodne poduszki 70x80 na łóżku

Autor

.pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { width: 80px !important; height: 80px !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { border-radius: 50% !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { background-color: #655997 !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a:hover { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-recent-posts-title { border-bottom-style: dotted !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { border-style: solid !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { color: #3c434a !important; }