Bezproblemowe wdrożenia Magento 2 dzięki Exorigo-Upos

Wdrożenia Magento 2

Wdrożenie Magento 2, czyli CMS stworzonego przez markę Adobe, nie musi być czymś, co spędza Ci sen z powiek. Wystarczy zaufać doświadczonym specjalistom, którzy przeprowadza Cię przez ten proces od początku do końca!

Wdrożenia Magento 2 – daj sobie pomóc!

Jako oficjalny partner Adobe odpowiadamy za wdrożenia, migracje z innych platform przy przenoszeniu do Magento oraz za obsługę e-commerce dla największych marek w Polsce. Pracując na tym CMS-ie, projektujemy sklepy, które są stabilne, zwiększają sprzedaż i rozwijają customer-centric omnichannel.
Wdrożenie Magento 2 umożliwia stworzenie Twojego sklepu już w trzy tygodnie oraz wygodną migrację danych z innych platform, rozwój sprzedaży omnichannel, a także rozpoczęcie modelu DTC. Chcesz, aby ktoś stworzył projekt graficzny oparty na Twoim pomyśle? Albo przearanżował wygląd Twojego starego sklepu? Możemy zająć się tym także my!

 

Wdrożenia magento 2

Graficzny projekt Twojego sklepu

Wdrożenie Magento 2 to dobra okazja do odświeżenia szaty graficznej sklepu. Dla naszych klientów poza technicznym przygotowaniem ich internetowego miejsca sprzedaży przygotowujemy również audyty oraz projekty UX i UI. Warto pamiętać, że projekt graficzny posiada nie tylko funkcję estetyczną, ale także wpływa na całość doświadczeń, które wynosi z naszej strony użytkownik. Estetyczny i intuicyjny projekt przeprowadzi naszego potencjalnego klienta w prosty, bezproblemowy sposób od punktu początkowego do konwersji, a przecież to właśnie na tym nam zależy. Co więcej, przyjemne doświadczenia w trakcie zakupu podnoszą prawdopodobieństwo powrotu klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »