Film na pierwszą randkę

Jaki wybrać film na pierwszą randkę?

Jaki wybrać film na pierwszą randkę?

Pierwsza randka to ważne wydarzenie, ponieważ od niej zależy jak potoczy się relacja z nowo poznaną osobą. Wybranie na pierwszej randce filmu pod własne upodobania nie jest najlepszym pomysłem. Na tę okazję warto zastanowić się co zrobić, by zadowolić i zbliżyć do siebie chłopaka lub dziewczynę. Musisz wiedzieć jakie jest hobby osoby, z którą się planujesz umówić, wówczas możesz dużo łatwiej dobrać film, który obejrzycie. Na przykład, jeśli kobieta, z którą masz się spotkać lubi komedie romantyczne warto szukać czegoś w tym klimacie. Może to być coś klasycznego, takiego jak „Bezsenność w Seattle”.
Wiadomo, że nie na każdy film uda nam się pójść do kina. Czasami nie mamy też tyle czasu, by wyjść nagle na miasto. Mimo wszystko gdy mamy okazję, to warto jest wyjść z partnerem na miasto i obejrzeć nowość w kinie. Na pewno będzie to klimatyczne przeżycie.

Co obejrzeć,a czego nie?

Na pierwsza randkę nie wybieraj filmów, w których znajduje się dużo scen erotycznych. Może to bowiem odstraszyć partnera, partnerkę i spowodować, że nie będzie chciał już więcej się z Tobą umówić. Jeżeli umawiamy się z kobietą, nie wybierajmy raczej filmów, gdzie jest duży rozlew krwi, to może zadziałać odpychająco. Filmów animowanych także nie należy wybierać na pierwsze spotkanie z naszym obiektem uczuć. Thriller „”Podwójne zagrożenie”” z Tommym Lee Jonesem należy do obrazów.

Film na pierwszą randkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »