Agnieszka Jeż – kim jest autorka wspaniałych powieści?

Szukasz nowych książek na lato? Koniecznie sprawdź powieści autorstwa Agnieszki Jeż. Więcej na temat jej twórczości znajdziesz w naszym artykule.

Kim jest Agnieszka Jeż?

Agnieszka Jeż to pisarka, która tworzy przede wszystkim romanse oraz literaturę obyczajową. Książki jej autorstwa zdobyły spore grono wiernych fanów bez względu na płeć. Pisarka jest absolwentką  filologii polskiej i bałtyckiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku swojej kariery była związana z branżą wydawniczą. Na początku zajmowała się redagowaniem książek. Jej pierwsza publikacja pt. „Kuchnia dwudziestolecia. Co i jak jadano” zyskała bardzo dużą popularność. Otworzyło jej to drzwi do wydania swojej pierwszej powieści zatytułowanej „Nie oddam szczęścia walkowerem”. Książkę tę współtworzyła również Paulina Płatkowska. Największym zainteresowaniem czytelników cieszy się szczególnie seria powieściowa „Dom pod trzema lipami”. Opowiada ona o historii porzuconej kobiety, która dowiaduje się o tym tuż przed ślubem. W kolejnych tomach dowiadujemy się więcej o losach bohaterki, zmagającej się z rodzinnymi dekretami, a także miłosnymi rozterkami.

Gdzie kupić książki Agnieszki Jeż?

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem dobrych romansów oraz literatury obyczajowej to koniecznie odwiedź jedną z wielu księgarni internetowych. Agnieszka Jeż swoje powieści publikuje nie tylko w wersji papierowej, ale również elektronicznej. Dzięki temu możesz swobodnie zapoznać się z powieściami na ekranie swojego czytnika czy smartfona. Książki dostępne są również w wybranych księgarniach stacjonarnych. Nie zwlekaj i wzbogać swoją biblioteczkę.

Autor

.pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { width: 80px !important; height: 80px !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { border-radius: 50% !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { background-color: #655997 !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a:hover { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-recent-posts-title { border-bottom-style: dotted !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { border-style: solid !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-176.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { color: #3c434a !important; }